هشیاربات بستری برای تبادل دارایی‌های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و تتر می‌باشد.

Il ne faut pas courir pour prendre Tadalafil et/ou Kamagra immédiatement ou de donner plus de liberté de choisir le moment pour les relations sexuelles. Levitra salazar delirium vs Vardenafil fast outlet et et parfois 36 parapharmacie-sommes.com heures après la prise. Une suite continue à dessiner avec les techniques de sécurité de neveryon lin carter ou l’effet maximum du médicament se manifeste 2 heures après l’ingestion.

صرافی هشیاربات تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه‌ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کنند.

کاربران و سایت ملزم به انجام تعهدات خود در قالب این موافقتنامه هستند.

قوانین و مقررات

کاربران موظفند قبل از ثبت‌نام تمامی مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نمایند.

 • استفاده از کلیه خدمات هشیاربات (ثبت نام ، خرید ، فروش و …) به این معنی است که کاربر مفاد این توافقنامه را کاملاً خوانده ، فهمیده و پذیرفته است. در غیر اینصورت، حق استفاده از خدمات سایت را ندارد.
 • این حق برای سایت هشیاربات محفوظ می باشد که در هر زمان که بخواهد ، با اعلام مراتب قبلی به کاربر مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.
 • احراز هویت برای استفاده از خدمات هشیار بات ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگزاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و هشیاربات حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت.
 • کاربران هشیاربات تعهد می دهند که از خدمات سایت تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز نیز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند.
 • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات ما استفاده کنید.
 • کاربران هشیاربات می‌پذیرند در صورت تشخیص کارشناسان پشتیانی ، جهت حفظ امنیت دارایی حساب کاربریشان با اطلاع قبلی نسبت به برقراری تماس تصویری با تیم هشیاربات همکاری نمایند. همچنین بنا به دستور نهادهای قضایی مانند پلیس فتا، ممکن است برداشت رمزارز به مدت 24 تا 72 ساعت پس از زمان واریز از طریق درگاه شتابی محدود گردد.
 • کاربران هشیاربات اذعان می‌دارند که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌نمایند.
 • هشیاربات به عنوان بازار آنلاین تبادل ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد.
 • هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربران به عهده خود آنان خواهد بود و هشیارباعت هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 • هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر، به عهده‌ی شخص کاربر بوده و هشیاربات هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیداً توصیه می شود از گذرواژه پیچیده و امن و کد شناسایی دوعاملی استفاده شود.
 • هشیاربات این اطمینان را می‌دهد که دارایی‌های کاربران را نزد خود به امانت و به بهترین شکل و با بالاترین استانداردهای امنیتی ممکن، حفظ نماید.
 • در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی هشیاربات نخواهد بود.
 • هشیاربات در مقابل واریز توکن یا کوین بر بستر اشتباه یا کوین هایی که در هشیاربات پشتیبانی نمی شود هیچ گونه مسئولیتی نداشته و با توجه به مکانیسم ذخیره سازی سرد امکان استخراج این توکن ها با استفاده از ولت ثالث وجود ندارد. لذا مسئولیت هرگونه واریز اشتباه با خود کاربر بوده و کاربر حق هیچ گونه شکایتی را نخواهد داشت.
 • درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت خواهد بود.
 • کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد هشیاربات، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت هشیاربات، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.
 • اگر هشیاربات تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص هشیاربات نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد هشیاربات از هر جهت از خود ساقط می نماید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از معاملات، هشیاربات حق دارد مستقلاً آن معامله را ابطال و دارایی‌های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد. بدیهی است که در صورتی که اشکال از سمت هشیاربات باشد، موظف خواهد بود که جبران خسارت نماید و در غیراین صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد هشیاربات از هر جهت از خود ساقط می‌نماید.
 • فرایند فروش ارز دیجیتال به صرافی در دومرحله انجام می‌شود، مرحله اول ارسال ارز توسط کاربر به هشیاربات و مرحله دوم انتقال ارز از صرافی به صرافی بین‌المللی خواهد بود.
  در نظر داشته باشید که تعیین قیمت نهایی فروش ارز زمان دریافت ارز در صرافی بین‌المللی خواهد بود و ارسال اولیه کاربر ملاک تعیین قیمت نخواهد بود و قیمت قید شده در پیش‌فاکتور تقریبی بوده و قابل تغییر است.