دوره تحلیل تکنیکال

دوره آموزشی ترید به سبک TRM

این دوره به شما کمک می‌کند تا بتوانید با سبک جدید معاملاتی هشیاربات با نام TRM آشنا شوید. در این سبک شما ابتدا روند را تشخیص می‌دهید و سپس با کمک دستیار معاملاتی نقاط ورود بهینه را شناسایی کرده و با مدیریت سرمایه می‌توانید در بهترین نقطه خارج شوید. این آموزش مخصوص کسانی است که با ترید آشنایی دارند. اگر علاقه به ترید دارید و می‌خواهید در این حوزه آموزش‌های کاربردی ببینید و اطلاعات کافی کسب کنید میتوانید با پیام دادن به پشتیبانی هشیاربات (تلگرام و واتساپ) به شماره 09935565682 آموزش‌های ما را دریافت کنید.

قدم اول: تشخیص روند

در این ویدیو شما با تشخیص روند TRM آشنا می‌شوید و روندهای صعودی، خنثی و نزولی را شناسایی می‌کنید.

قدم دوم: دستیار معاملاتی

هنگامی که اشتراک تست یا ویژه را از طریق صفحه دستیار معاملاتی فعال کردید وارد سایت tradingview شوید و در قسمت بالای چارت بر روی Indicators کلیک نمایید.

در صفحه باز شده از قسمت منو، گزینه‌ی invite-only scripts را انتخاب و بر روی Gold Eagle کلیک نمایید تا دستیار معاملاتی برای شما فعال شود.

برای تنظیمات دستیار معاملاتی بر روی چرخ‌دنده مشخص شده در تصویر کلیک نمایید.

در قسمت تنظیمات دستیار معاملاتی وارد بخش style شوید و در پایین صفحه تیک signal lables و quantity را غیرفعال کنید تا نمودار خلوت‌تر شود.

دستیار معاملاتی هشیاربات طبق پردازشی که انجام می‌دهد کف‌های احتمالی را با مثلث آبی رنگ به شما نشان می‌دهد که متناسب با میزان احتیاط خود می‌توانید وارد معامله خرید شوید. ورود برای معامله buy در جهت روند با تاییدیه خرید روی کندل قبل (این پست آموزشی صرفا راهنمای شما است و مسئولیت معاملات برعهده تریدر می‌باشد)

دستیار معاملاتی هشیاربات طبق پردازشی که انجام می‌دهد کف‌های احتمالی را با مثلث قرمز رنگ به شما نشان می‌دهد که متناسب با میزان احتیاط خود می‌توانید وارد معامله فروش شوید. ورود برای معامله sell در جهت روند با تاییدیه فروش روی کندل قبل (این پست آموزشی صرفا راهنمای شما است و مسئولیت معاملات برعهده تریدر می‌باشد)

قدم سوم: مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه به شما کمک می‌کند که با بهترین سود از معامله خارج شوید و تحت هیچ شرایطی حساب شما صفر نشود. همچنین تکمیل ژورنال معاملاتی باعث می‌شود تا مربی مالی بهترین آنالیز و مشاوره را برای شما داشته باشد. در سایت هشیاربات 3 سطح ژورنال معاملاتی موجود می‌باشد که سطح پایه و تکمیلی را به صورت رایگان از طریق لینک زیر میتوانید دانلود نمایید و در صورتی که کاربر ویژه هشیاربات باشید سطح پیشرفته در اختیار شما قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *