تحلیل کارشناسان: آیا هفته ی گذشته شروعی برای افزایش قیمت بیت کوین بوده است؟

هفته جنجالی بیت کوین بسیاری از سرمایه‌گذاران را نگران کرده است. آیا سرمایه‌گذاران باید نگران باشند؟ 

هفته ی گذشته بیت کوین دچار یک سقوط تاریخی شده.

برخی از متخصصان عنوان کردند که این موضوع قابل پیشبینی و  حتی در دراز مدت طبیعی است. اما دیگران زیاد هم مطمعن نیستند.متخصصان میگویند با وجود افزایش قیمت بیت کوین هنوز هم ممکن است این موضوع ضربه ی خاصی به آن وارد کند.

سقوط آخرین قیمت بیت کوین (یا (تصحیح بازار) اگر شما متخصص تکنیکال هستید و یا شاید خوشبین.)باعث نگرانی بسیاری از سرمایه گذاران شده است – به ویژه کسانی که تازه وارد بازی شده اند و سریع خرید و فروش میکنند.

بیت کوین زمانی که بدترین عقب نشینی دلار را در تاریخ تجربه کرد نشان داده که ممکن است روند گاو در حال پایان باشد.( روند صعودی رو به پایان باشد.)

اما بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که ما هنوز در بازار گاو هستیم و افت ارزش بیتکوین به سر رسیده است.فرد پای “مدیر عامل صندوق معاملات ارزهای دیجیتال مستقر در تورنتو” میگوید: ما هنوز در بازار نزولی ( بازار خرس ) نیستیم و سود های کلان بیت کوین در سال گذشته از نظر انسانی پایدار نبوده است.وی افزود: این عقب نشینی ارتباط زیادی با چین داشته که آن ها چطور میخواهد بازار را سرکوب کنند. بازار به شدت به دنبال دلیلی برای تصحیح بوده است، هر چیزی که در آن زمان کم از 10 هزار دلار به 60 هزار دلار میرسد منطقی نیست ، فقط به نرخ بازده صندوق های تامینی ما نگاه کنید، از نظر انسانی امکان پذیر یا پایدار نیستند.

در ادامه وی افرزود: اصطلاحاطی مانند آنچه بیت کوین اخیرا تجربه کرده است با سهام فناوری انجام شده و بسیار طبیعی بوده است.

منبع: decrypt